22.09.2021
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
IŞIĞIN ELLERİ  
IŞIĞIN ELLERİ

* Şimdi, sevgili okuyucu, yukarıdaki sorular için kendine yargılamalar getirme. Hepimiz bir arınma yolunda ilerliyoruz ve sevgi bu yoldaki en büyük yardımcımız. Kendinizi reddetmeyin, bunların hiçbirini yapamam demeyin. Yapabilirsiniz ve yapacaksınız. Bu sadece kusurlarınızda şu an mükemmel olarak nerede ve kim olduğunu kabul etmek meselesidir. Biz, ruhsal dünyanın temsilcileri olarak size saygı duyuyor ve sizinle gurur duyuyoruz. Siz, size verilen bu hediyeyi sadece kendiniz için değil, fiziksel olarak tezahür etmiş evren için kullanmayı seçtiniz. Sağlığa ve bütünlüğe doğru yönelen kişisel değişimleriniz etrafınızdakileri de etkileyecek, sadece yakınlarınızı değil, dünya üstündeki tüm zeki varlıkları da. Siz yeryüzünün çocuklarısınız, siz ondansınız ve o da sizdendir. Unutmayın ki, bizler yakın gelecekteki gezegensel şuurluluğa daha çok yaklaştıkça, sizler ışığa giden bu büyük macerada önderler haline geleceksiniz. Hepsinden de öte, kendinizi bizim sizleri onurlandırdığımız ve sevdiğimiz gibi onurlandırmanız ve sevmenizdir. Biz, sizlerin yanındayken de İlahi olanın mevcudiyeti ile birlikteyiz. Sizler Tanrı’nın kolları arasındasınız ve seviliyorsunuz. Bunu unutmayın, özgürleşecek ve yuvaya geleceksiniz.
Yaşamın bir nabız atışı gibi deneyimlendiğini görünce, genişleyecek ve coşacaksınız, barışın dinginliğine ereceksiniz ve daralacaksınız. Pek çok insan daralmayı olumsuz algılıyor. Çoğunuz bir atölye çalışması ya da kurs sırasında, sanki meleklerle çalışıyormuşçasına harikulade bir coşkuyu deneyimliyorsunuz. Fakat unutmayın; genişleyen yüksek enerji halinin doğası gereği, daha sonra daralacaksınız ve bunu ve içinizdeki şuurun ayrıldığını hissedeceksiniz. Katıksız güç ve ruhsal enerji yoğunluğu, durgunlaşmış ruh özünü gevşetir ve aydınlatır. Ve tekrar hayata dönerken, bunu gerçek olarak deneyimlersiniz. Tüm acısıyla, eziyetiyle, öfkesiyle. Kendi kendinize “Aa, başladığımdan çok daha kötü durumdayım,” diyebilirsiniz. Sizi temin ederim ki, durum böyle değildir. Sadece daha hassas ve duyarlısınızdır. Bu iniş çıkışları, genişleme ve daralmaları her şahsi meseleniz için birçok kez deneyimledikten sonra, bunların zamanla ortadan kaybolduklarını göreceksiniz. Aylar sonra, “Aa! Bunu bir daha yapmam,” diyeceksiniz. Işığı gördüğünüz zaman olduğu gibi mutluluk gözyaşları dökeceksiniz belki. Unutmayın, sabır; imanın parolasıdır.
Işığın Elleri, Meta Yayınları
* Bizim bakış açımıza göre, sizler yeryüzünün ve orada var olan her şeyin yaratılmasına ortak olduğunuz için yeryüzünü şu anki gibi yapan sizlersiniz. Yaşamınızda deneyimlediğiniz her şeyi yaratan sizsiniz ve ıstırap olduğunda, sadece siz onu öyle yaptığınız için mevcuttur. Bu sizin kötü olduğunuz anlamına gelmez; sadece buraya öğrenmek için geldiğiniz bir dersi öğrenmediğiniz ve böylece bu bilmezlikten ortaya çıkmakla kalmayıp o bilişi oluşturmak için bakmanız gereken yönü ve ihtiyacınız olan araçları da size veren bir durum yarattığınız anlamına gelir.
İnsan ruhunun özlemleri ulusal sınırlarla, dillerle veya inançlarla kısıtlı değildir. Ama bu ayrımlar ile ruhlar, öğrenebilecekleri uygun bir sınıf (veya oyun alanı) bulurlar. Yeryüzünü bedenlenmek için bu kadar harikulade bir seçim kılan da işte bu çeşitliliktir. Yaşamlarınıza çeşitlilik ve heyecan getirmesi için yaratılmıştır uluslar. Savaş alanları olmaları asla niyetlenmemiştir. Aslında bir kişi yeryüzünde birçok ortamda birçok yaşam yaşar ve asla sıkılmaz.
Peki ne oldu? Sizi yeryüzüne öğrenmeniz için getiren şeyler, sorunlara yol açan şeylerin ta kendisidir. Temelde, ayrılmış bir gerçekliğe inancınız sizi her seferinde yeryüzüne geri dönmeye çağırır. Bu inanç korkunuza da neden olur. Demek ki korkunuzu ortadan kaldırmak için buraya geldiniz ama ortadan kalkması gereken bu korku yoluyla siz daha çok korku ortaya çıkarırsınız. Öyleyse kendinize sorun: “Hem kişisel hem de dünyasal ölçekte korktuğum şey tam olarak nedir?” Bunların aslında aynı korku olduğunu görün. Bunların çoğu insanın korktuğu ve çoğu insanın bunlara göre eylemde bulunduğu korkuların aynısı olduğunu biliyor musunuz? Bu ortak korkular, demek ki, yeryüzündeki çatışmaların kökenidir.
Işığın Doğuşu, Meta Yayınları
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru