22.09.2021
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
RUHSAL TEBLİĞLERLE İLGİLİ KİTAPLAR  
  
 • SADIKLAR PLANI

        Sadıklar Planı Tebliğleri, 1959-1974 yılları arasında Ergün Arıkdal'ın medyomluğunda 15 yıl süreyle alınmış ve 1988'de yayınlanmıştır. Yayınlanan metin, 1961’de başlayan ikinci bölümdür; 1959-1961 arasında alınan ilk kısım, tebliği veren planın isteği üzerine yakılmıştır.
        Tebliğleri düzenlerken, celse ile ilgili özel ayrıntılar, öğreti dışında kalan özel uyarılar, anlaşılamadığı için tekrarlanan sorular akıcılık sağlanması için celse tutanaklarından çıkartılmıştır. Alınan tebliğler hiçbir yorum yapmadan, aslına sadık kalınarak yayınlanmıştır.

    
    
 • BİR DOKTORUN RUHSAL DÜNYADAN MESAJLARI

        1895'te doğan Avusturyalı Dr. Karl Nowotny 1965'te öldü ve 1966 yılının Ekim ayında Grete adlı medyom aracılığıyla "doktorlara ve bu işle ilgilenen okuyuculara insanlara doğru yolda rehberlik etmeleri, onlara iyi bir hayat felsefesinin değerini göstermeleri, huzur ve güven vermeleri için bir teşvik unsuru" olmasını ümit ettiği tebliğleri vermeye başladı.

    
    
 • GÜZEL HAYATI YARATMAK

        "Işığa giden yol" üzerine tebliğ edilen Beyaz Kartal (White Eagle) öğretileri, yine bu varlık tarafından, iki dünya arasındaki bağlantısını güçlendirmesi için otuz yıl boyunca eğitilen Grace Cook'un medyomluğunda 1936-1979 yılları arasında alınmıştır. Bu öğretide ruhsal yeteneklerin en emin şekilde nasıl geliştirileceği ve insanlığın yararına nasıl kullanılacağı aktarılmıştır.

    
    
 • RUHSAL ALEMİN IŞIĞI

        Silver Birch adlı varlığın, Hannen Swaffer Ev Toplantıları olarak bilinen celse çalışmaları esnasında medyom Maurice Barbanell aracılığıyla medyomun 1981 yılındaki ölümüne dek verdiği tebliğler çeşitli kitaplarda toplanmış ve pek çoğu dilimize çevrilmiştir.

    
    
 • KADER BİLMECESİ

        Cenevre doğumlu Albert Pauchard gerçek bir ruhsal araştırmacı olduğunu, 1934 yılındaki ölümünden yaklaşık bir yıl sonra kızkardeşi Antoinette Pauchard ve celse grubu ile kurduğu bağlantıda aktarmaya başladığı tebliğleriyle göstermişti. Herkesin anlayabileceği bir dille, ötealemin sonsuz imkanlarını Albert Pauchard'a özgü sadelik ve netlikte aktaran bu tebliğler ruhsal araştırmacıların başucu eserlerinden birini oluşturdu.

    
    
 • IŞIĞIN ELLERİ

        Durugörür ve şifacı Barbara Ann Brennan'ın rehber varlığı olan Heyoan, şifacının tüm çalışmalarını yönlendirmekte ve şifa seansları sırasında, öncelikle şifa almak için gelen kişi ve diğer herkes için aktardığı bilgilerle kişisel şifa sürecinin aslında yerkürenin şifa bulma sürecine katkıda bulunduğunu anlatmaktadır.

    
    
 • EMMANUEL'İN KİTABI

        Emmanuel adlı varlık, her şey binlerce yıldır zaten söylenmiş olsa da bunları tekrar tekrar duymaya ve içinde bulunduğumuz zamanın ruhuna uygun olarak tekrar dinlemeye olan ihtiyacımızı, Pat Rodegast medyomluğunda kendine özgü bir mizah anlayışı, belagat ve doğru sözlülükle cevaplamaktadır.

  SON GİRİŞLER
  CHAKRA
  RUHSAL AKTÜALİTE
  REİKİ
  SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
  NLP
  EFT
  FENG SHUI
  MEDİTASYON
  YOGA
  YAŞAM KOÇLUĞU
  PRATİK BİLGİLER
  NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
  EVRENDE ZEKİ HAYAT
  TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
  RÜYALAR
  PARAPSİKOLOJİ
  ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
  NEW AGE
  KAYIP UYGARLIKLAR
  YARATICI İMGELEME
  REGRESYON TERAPİSİ
  ÖZLÜ SÖZLER
  ALDEA NIN KALEMİNDEN
  GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
  BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
  ERGÜN ARIKDAL
  BEDRİ RUHSELMAN
  SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
  ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
  SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
  ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
  IŞIL JALE
  MAKALELER
  ETKİNLİKLER
  BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
  DUYURULAR
  ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
  EĞİTİMLERİMİZ
  ÜRÜNLERİMİZ
  KİTAPLARIMIZ
  SORU-CEVAP BANKASI
  ŞİİRLER
  ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
  HİKAYELER VE ÖYKÜLER
  DOĞAL YAŞAM
  KİŞİSEL GELİŞİM
  TAMAMLAYICI TIP
  METAPİSİŞİK SÖZLÜK
  RUHSAL TEBLİĞLER
  ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
  TEMEL BİLGİLER
  TEMEL KONULAR

   

    ışığa doğru