08.12.2022
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
REİKİ BOŞLUK MEDİTASYONU  
REİKİ BOŞLUK MEDİTASYONU
1.- Sırtımız dik ancak gevşek bir şekilde oturuyoruz ve Reiki kanalımızı açıyoruz. (Lütfen tüm meditasyon boyunca alın ve çene kaslarımızın gevşek kalmasına dikkat edelim). Reiki’nin saf, arıtıcı, enerjisini taç çakradan içimize alalım ve sushumna kanalımız boyunca tüm çakralarımızı Reiki ile dolduralım. Vücut ve Aura tam doygunluğa ulaşınca kalp çakradan Reiki enerjisi göndererek ışıklı bir sahne yaratalım. (İkinci aşamalar; El çakraları karşı karşıya gelecek şekilde sırasıyla 3.cü, 2.ci ve 1.ci semboller uygulansın ve çalışma alanı yaratılsın).
Işık yatay bir girdap şeklinde olmalı ve ucu, Tanrının sonsuz evrenine açılmalıdır. Bırakılacak şeyler önce sevgi ile aydınlatılır ve tamamen ışığa teslim edilir.

2.- Kendi bedenimi ve şu anda sahip olduğum kimliğimi tüm özelliklerimi ışığa bırakıyorum. Adımı, mevkimi, mesleğimi, çeşitli kusur veya güzelliklerimi bırakıyorum, biliyorumki onlar şu anda geçici olarak öz varlığımın üzerinde taşıdığım çeşitli kıyafetler ve ben bu dünyayı terk ederken onları yanıma almayacağım. Sahip olduğum değerlerin tümü geçici ve ben onlara bağımlı değilim.

3.- Beni üzen olayları ve insanları ışığa bırakıyorum. Hepsi kısa bir an kalp çakramın sevgi enerjisi ile aydınlanıyor ve onlarla olan bağlarımı koparıyorum. Üzüntülerimi, endişelerimi, sıkıntı ve korkularımı bırakıyorum. Onlar, gerçek benliğime ait değiller. Ben onları beslemiyorum ve hepsini Tanrının güçlü ellerine teslim ediyorum.

4.- (EN ÇOK SEVDIĞINIZ NESNELERİ DÜŞÜNÜN)
Sahip olduğum herşey bana mutluluk ve zevk vermek için gönderildi. Onları kullanmak güzel, ancak ben onlarsızda mutlu olabilirim çünkü; Mutlu ve huzurlu olmak için ihtiyaç duyduğum herşey içimde mevcut. Evimi bırakıyorum; burası benim geçici mekanım. Ait olduğum yere gittiğim zaman bu yuvayı ve eşyalarımı kullanamayacağım. Bu mekanı sevgi ile Tanrı’ya ve Reiki’nin ışığına teslim ediyorum. Arabamı, takılarımı, kıyafetlerimi ve özel eşyalarımı bırakıyorum. Onlara bağımlı değilim, çünkü evren ihtiyacım olan şeyleri gereken anda zaten temin edecektir. Evrenin sonsuz dengesine güveniyorum.

5.- (EN ÇOK SEVDİĞİNİZ İNSANLARI DÜŞÜNÜN)
Ailem, dostlarım ve sevdiğim tüm insanlar, benim gibi çeşitli konuları öğrenmek için buradalar. Manevi tekamül yolunda yanımda arkadaşlarım olabilir ancak onlarda her zaman yanımda olmayabilirler. Eşimi, arkadaşımı seviyorum ve onu ışığa gönderiyorum. Annemi, babamı, çocuklarımı ve dostlarımı evrenin sonsuz sevgisine ve mükemmel koruyuculuğuna teslim ediyorum. Hepimiz emniyetteyiz.

Yavaşça ışık girdabını kapatarak kendi öz varlığımızı hissedelim. Olduğumuz gibi hiçbirşeye sahip olmadan gerçek sahip olduğumuz öz gücü yaşıyalım ve bir müddet bu konumda kalalım.

6.- Reiki kanalımı kapatırken evrene Tanrının ve yardımcılarının koruyuculuğuna kendimi teslim ediyorum. Sağ ve sol elim. Ying ve Yang güçlerim, tüm aydınlık ve henüz karanlık yanlarım benliğimin her köşesiyle hepinize teşekkür ediyorum.
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru