08.12.2022
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
REİKİ KRİSTAL GRİD  


REİKİ KRİSTAL GRİD 

Kristaller kullanarak çalışma tekniğidir. Doğal kristallerin güçleri reiki enerjisi ile birleştiğinde yüksek vibrasyon oluşturur ve özellikle şifasal ve niyetsel değerlerin uygulanmasında son derece yararlıdır. Programlanmış bir kristal ile çalışmak yoğun aktarım sağlayıcı olacaktır. Kristaliniz seçerken titreşim değerini göz önünde bulundurun ve şifa yeteneği olan, sezgilerinizle yoğunlaşacağınız, gönülden sevebileceğiniz, sembolleri çizdiğinizde etkileşimi kavrayabilen, sarkaç ile ölçüm yapıp size uyum sağlayan bir kristal seçmelisiniz. Kristalinizin temizliğine özen göstermelisiniz. Negatif olan enerjileri içine toplayıcı olan kristal, arındırılma işlemine tabi tutulmalıdır. Sarkaç ve sezgilerinizin desteği ile temizlenmeye ihtiyaç duyan kristalinizi anlayabilirsiniz. 
     Kristalinizin enerjisini muhafaza etmek için kullanmadığınız zamanlarda su içerisinde tutmaya özen göstermeli ve her seferinde suyunu değiştirmelisiniz. Enerjisini tamamen arınmış ve yüksek frekanslı yapmak istiyor iseniz, bir kaba tuzlu su koyarak 24 saat bekletmelisiniz. Eğer bu olanağınız yoksa bir başka seçenek topraklama işlemidir. Boş bir toprağa gömün ve güneş enerjisi ile ay enerjisini depolaması için üç gün boyunca bekletin. Şifa değerinin artışı için şifalı bitkilerle dolu bir kap içerisinde 24 saat bekletin. Sadece reiki enerjisi ile arınması için enerjiyi aktarın ve programlama işlemi uygulayın. Bütün bu işlemlerin sonunda kristalinizi evrensel bir amaca adayarak kutsayın ve kullanıma hazır hale getirin. 
    Kristaliniz aracılığı ile uzak mesafelere şifa gönderebilirsiniz, yaşamsal işlevleriniz için kullanabilirsiniz. Gerek kendiniz, gerek bir başka kişi için Dai Ko Myo  sembolünü kristal üzerine çizmelisiniz. Diğer sembolleri içinizden geliyorsa çizebilirsiniz. Kristalinizi, uygulama yapılacak resim yada senaryonuzu yan yana tutarak reiki enerjisi aktarmalısınız. Enerji aktarmanız bittikten sonra Dai Ko Myo  sembolü ile enerjiyi mühürlemelisiniz. 

Bu programlama işlemi kişinin ihtiyacı bitene kadar yada senaryonuz gerçekleşene kadar devinimini otomatik olarak yapacaktır. 

Bu çalışma için on bir kristal çalışması uygulanacağı gibi dokuz kristal çalışması uygulanabilir. Grup kristal çalışmalarında dizilişleri yukarıdaki biçimde yapılmalı ortaya uygulama yapılacak resim yada senaryonuz konmalıdır. Bu çalışmayı her gün uygulamak üzere programlayacağımız gibi uzun vadeli süreler için de program yükleme işlevi yapabiliriz. Tek dikkat edilmesi gereken konu programlı kristallere program süresi boyunca dokunulmamalıdır. Evren enerjisi ve yaratıcımın gücü şifa versin, evren enerjisi ve yaratıcımın gücü niyetim, dileğim hayrıma ise işlevini yerine getirsin desteğini üzerinden eksiltmesin, yolunu aydınlatsın koruması altına alsın şeklinde onaylamalarımızı da belirtmeliyiz. 

Bu çalışma hayatımızı kolaylaştıracak, aydınlatacak ve kutsal bir hizmet işlevi görecek, koruyucu destekçimiz olacaktır. 

 AURA TEMİZLEME


Aurik işgal siz farkında olmadan gün boyu bu işgale uğramaktasınız. Önce bu Aurik işgal nasıl hissedilir onu inceleyelim; Bir partner ile yapacağınız basit deney. Aura alanı hissi ile işe başlanmalıdır. Karşılıklı olarak ayakta durmalısınız ve her iki taraf gözlerini kapatmalıdır. Böylece oldukça yoğun bu hissi daha ilk denemenizde yaşayacaksınız. Bir kişi sabit dururken diğer kişi baş üzerinden başlamak suretiyle bedeni ortadan ikiye ayrılmış gibi düşünmelidir. Beden üzerinde, ortadan ayrılma düşüncesinin eylemi ellerimizle başlar ve iki elle bedenin sağ ve solundan yavaş yavaş aurayı hissederek ayak uçlarımıza kadar inilmelidir. Bu işlemi yapan uygulayıcı, kendi elleri ve bedeninde bunu yoğun olarak hisseder yani sabit duranın aurasıyla bütünleşmiştir. Hem de sabit duran aura alanına girildiğini çok yoğun olarak algılar ve hisseder. Artık eylemi yapan sabit duranın aurasını işgal etmiştir. Aynı işlemde partnerler yer değiştirerek çalışmayı pratik yapabilir. İşte bütün gün toplum içinde her yanından geçtiğimiz canlı her yaklaştığımız cansız nesne üzerinden deneydekine benzer ama çok daha hızlı biçimde aura işgalleri hem yapar, hem aura işgallerine maruz kalırız. 

Aurik işgalden arınma tekniği;
Tüm vücut etrafını baştan aşağıya kadar ellerimizle kavramak suretiyle temizlemeli ve topraklamalıyız, şayet topraklama yapacağımız bir mekan yoksa boş bir duvara ellerimiz kanalıyla enerjiyi aktarmalıyız. Baştan aşağı kadar temizleme işlemi bedenimizi ortadan ikiye ayrılmış gibi düşünmemizle başlar ve iki elle bedenin sağ ve solundan yavaş yavaş aurayı hissederek ayak uçlarımıza kadar inmeli ve topraklamalıyız bu işlem en az üç defa tekrarlanmalıdır. Bu pratik yöntem aura üzerine yerleşen başkalarının auralarından arınmamızı sağlayacak ve oldukça rahatlatacak bir tekniktir. Bu temizleme işlemini çevremizdeki kişilere de kolaylıkla uygulayabiliriz. 

Bir pratik teknik ise otururken ayaklarımızı çapraz tutmak, kollarımızı bağlamak suretiyle daha az etki alabileceğimiz çalışmadır. Bu pratik teknik sadece dıştan gelen negatif etkilere karşı kısa süreli tutma özelliği olan bir tekniktir. Bu eylem sırasında kendi enerjimizi bedenimizin içinde devinim yaptırmamız gerekmektedir. Ama her ne kadar bu pratiği gün içerisinde yapsak bile mutlaka Aurik işgalden arınma tekniğini her gün en az bir kere bedenimize uygulamalıyız. 

Bir diğer yöntem gün boyunca negatif enerji toplayıcı olan kristal kullanmak olabilir. Ama kristal taş her gün temizlenmelidir. Ve üzerine gün boyu negatif aldığı için kullanıcı kişiden başkası dokunduğunda negatifi dokunan kişiye aktarır. Çok bilinçli kullanım gerektirir. 

En sağlıklısı Aurik işgalden arınmak için aura temizleme tekniğini her gün uygulamaktır. Hatta ihtiyaç duyan çevremizdeki kişiler varsa hem kendimize hem karşımızdakine bu tekniği uygulamak son derece yararlıdır. 

Şifa öncesi, sonrası ve bütün günün sonunda temizleme işlemini uygulamak son derece sağlıklıdır
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru