22.09.2021
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
TEKRAR BAĞLANTI ŞİFASI - TEKRAR BAĞLANTI  
TEKRAR BAĞLANTI ŞİFASI - TEKRAR BAĞLANTI

Tekrar Bağlantı Şifası, bedenin, zihnin ve ruhun şifalanmasını sağlayan yeni frekansları kullanan, çoğu zaman yaşam- değiştirici bir deneyimdir. Diğer tekniklerden farklı şekilde, Tekrar Bağlantı Şifası, karşılaştığınız herhangi bir tekniğin ötesindedir. 

Bu oldukça hissedilebilir olan enerjiler, seansınızın başlangıcında Tekrar Bağlantı Şifası Uygulayıcınız™ tarafından başlatılır ve seansınız sona erdikten uzun süre sonra da sizinle çalışmaya devam eder. Bu seanslara katılımınız ile, öncesinden daha yüksek bir frekansa uyumlanır, ve bu frekansta olursunuz. 

Uygulayıcılar, şifa sürecinin başlamasını aktive eden evrensel enerjinin yeni frekanslarına erişir ve kullanırlar. Şifa çok boyutlu seviyede gerçekleşir – fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal. Bu yöntem çok boyutlu frekansların kullanılması ile gerçekleştirilir. 

Tekrar Bağlantı Şifası sizi, insan bedeninin yenilenme fonksiyonları için temel enerjiyi çeken beşinci – boyut dolaşım sistemine bağlar. Şifa ve tekamül için eşsiz titreşim seviyeleri ve frekanslarını standardize etmemizi sağlayan ‘yeni’ axiatonal hatları getirir.

Reconnective Healing’i Deneyimlemek

Herkesin Reconnective Healing ile deneyimi eşsizdir. Çoğu zaman tek seansta iyileşmeler bildirilmiştir, ve bazen şifanın ortaya çıkması biraz uzun zaman alır. 

Bildirilen RH Deneyimleri 

Aşırı vecit hali ve huzur

Bedende enerjinin hareket etmesi

Hastalık ve rahatsızlıkların daimi olarak ortadan kaybolması

Evren ile “birlik” hissi

Şifa seansları sırasında odada meleklerin varlığını hissetmek

Bilinçaltı duygusal travmadan tamamen iyileşme Tam bir gevşeme hissi

İçsel vizyonlar

Seans boyunca güzel renkli görsel imgeler

The Reconnection [Tekrar Bağlantı ]

Bazen akupunktur hatları olarak adlandırılan, bedenlerimizdeki meridyen hatları gezegeni çevreleyen ızgara hatlarına bağlı idi. Bu ızgara hatları bizi tüm evrene bağlayan daha büyük ızgaraya bağlamak için dizayn edildi. Zamanla bu hatlar ile bağlantımız koptu. 

Tekrar Bağlantı ™, şifa ve en sonunda tekamülümüz için eşsiz titreşim seviyelerini ve frekansları standartlaştırmamızı sağlayan “yeni” axiatonal hatları getirir. Bu axiatonal hatlar, insan bedeninin yenilenme fonksiyonları için temel enerjiyi çeken paralel – boyuttaki dolaşım sisteminin bir parçasıdır. Tekrar Bağlantı, bu yeni hatları getirir ve aktive eder, böylece ışık ve bilgi değişimini, DNA ipliklerinin tekrar bağlanmasını ve “liflerin/tellerin” yeniden bütünleşmesini sağlar. 

Reconnective Healing  ilk kez burada gezegen üzerinde olan bir şifa formudur. Bizi, varlığımızın bütünlüğüne ve kim olduğumuza yeniden bağlarken, evrenin bütünlüğüne de yeniden bağlar. Sadece şifa frekanslarının yeni bir seti vasıtası ile değil aynı zamanda tamamen yeni bir bant genişliği vasıtası ile bizi evrene ve özümüze yeniden bağlayabildiği düşünülüyor. Onun varlığının realitesi kendisini uygulamada olduğu kadar, bilim laboratuarlarında da kendisini açıkça gösterdi. 

The Reconnection  (Tekrar Bağlantı), Tekrar Bağlantı Şifasının gerçekleşmesini sağlayan, evrene yeniden bağlanma işlemidir. Bu şifalar ve tekamül frekansları, ışık ve bilgi spektrumu vasıtası ile getirilen yeni bant genişliğindendir. Reconnection™ vasıtası ile ışık ve bilginin bu yeni seviyeleri ile etkileşebiliyoruz ve ışık ve bilginin bu yeni seviyeleri vasıtası ile yeniden bağlantı kurabiliyoruz. Bu yeni bir şeydir. Bu farklıdır. Bu gerçektir. 

Eric Pearl Reconnective Healing’i Nasıl Keşfetti ? 

Bir hekim olarak Eric 12 yıldır oldukça başarılı bir kiropraktik uygulayıcısı idi, bir gün hastalar onun ellerini kendi üzerlerinde hissettiklerini bildirmeye başladılar – o fiziksel olarak hastalara dokunmasa bile. İlk bir iki ay avuçları kabardı ve kanadı. Hastalar melekleri gördüklerini ve kanser, AIDS ile ilgili hastalıklar, Kronik Yorgunluk Sendromu, doğuştan gelen bozukluklar, beyin felci, ve diğer ciddi hastalıklardan mucizevi iyileşmeler aldıklarını bildirdiler. Tüm bunlar Eric sadece ellerini onlara yakın tuttuğunda gerçekleşti, ve bu hala devam ediyor. 

Bu, diğer frekanslar ile nasıl karşılaştırılır ? Şimdi kullanılmakta olan diğer enerji çalışması formlarından nasıl farklıdır ? 

Çoğunuzun bir şekilde farkında olduğunuz bir şeyi deneyimlemekteyiz. Zamanın genişlediği gibi, hızlı ilerlediği de görünüyor. Bu geçiş, bir çok isimle anılıyor. “Geçiş”, “Değişim”, “Çağların Değişimi” Gregg Braden’in kullandığı terimler. Geçiş, Mayalar, İnkalar, Hopiler, Nostradamus, Edgar Cayce, ve Kabbalah (hem Musevi hemde Hristiyan) tarafından kehanet edildi. Dünyalar Arasında Yürümek’te, Braden bu geçişi şöyle ifade ediyor, “geçiş,hem Dünya tarihinde, hem de insan bilinçliliği deneyiminde. Azalan gezegensel manyetikler ve artan gezegensel frekans ile tanımlanan Çağların Değişimi veya sadece Değişim, insan bilinçliliğinin ifadesinin kollektif olarak yeniden modellenmesinin nadir bir fırsatını temsil ediyor.” 

Reconnective Healing sadece fiziksel problemlerde mi işliyor ? Zihinsel problemlerde de işe yarıyor mu? 

Şifa dengeye geri dönmektir. Her sağlık meydan okuması fiziksel, zihinsel, ruhsal, duygusalın birleşimidir. Biz onu sadece kendi baskın olan karakteristiğine göre sınıflandırıyoruz. Reconnective Healing özel olarak herhangi bir şeyi “tedavi etmez”. Kendinizin dengeye gelmenize izin verirsiniz. Sadece yaparsınız. 

Reconnective Healing ve The Reconnection arasındaki fark nedir ? 

Reconnective Healing ve The Reconnection arasındaki fark temelde niyettir. Reconnective Healing’in niyeti ister fiziksel, zihinsel, duygusal, ruhsal veya herhangi bir seviye olsun, şifadır. 

The Reconnection’un niyeti bizi evren ile doğamızda var olan bağlantının bütünlüğüne/tamlığına getirmektir. Bu, iki seanslık deneyim vasıtası ile yapılır, Kişisel Reconnection olarak adlandırılır. Ve şüphesiz, Reconnection ile getirilen yeniden bağlantı ile, işlemin bir parçası olarak şifayı da deneyimlersiniz. 

Ve bu ikisi, tamamen ayrı iki işlem olmamasına rağmen, her birinin ful yararını elde etmek için, Reconnective Healing seanslarınız ve kişisel The Reconnection seanslarınız ayrı durumlarda deneyimlenir. 

Reconnective Healing veya The Reconnection seansı sırasında ne bekleyebilirim ? Seansların daha etkili olması için ne yapabilirim ? 

Herkesin Reconnective Healing deneyimi eşsizdir. Çoğu zaman sadece tek bir seansta şifalar bildirilir, bazen şifanın ortaya çıkması biraz daha uzun sürebilir. 

Şifa tüm şekillerde gelebilir. Şifaya izin vermenin en iyi yolu beklentisiz, sonuca bağlı olmadan bir umut hali içinde olmaktır. Rahatça şifa masasına uzanın, gözlerinizi kapatın ve sadece farkına varın. Gözleyin. Hem gözleyici hem de gözlenen olun. Sadece dikkatinize gelen şeyleri fark edin. Dikkatinizi bedeninizin içine yönlendirin ve bedeninizde yolculuk yapmasına izin verin. 
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru