25.01.2022
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
REİKİ BİLGİLERİ  


     Reiki bir ve ikiye uyumlandıktan sonra öğrendiğiniz sembolleri kullanarak kendinize veya uzaktan herhangi birine şifa enerjisi gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz kişinin yüzünü hatırlamanız yeterlidir veya herhangi bir fotoğrafı varsa onu kullanarak ona enerji yollayabilirsiniz. Geçmiş yaşamlarınıza veya herhangi bir olaya da enerji göndererek oradaki olumsuzlukları sevgiye dönüştürebilirsiniz.Sizi Reikiye uyumlayan kişi size bunları nasıl yapacağınızı öğretecektir. Böylelikle hayatınızdaki olumsuzlukları değiştirebilir ve geleceğinizi nasıl yaşamak istiyorsanız hayatınızı düzene sokabilirsiniz. Yeni başlayanlarınız için bir süre olumsuzluklar devam edebilir. Daha sonra elinizde bulunan bu aletleri kullanarak mutlu bir yaşama kavuşabilirsiniz. Olacak olanlardan etkilenmeden hayatınızı nasıl sürdüreceğinizi öğrenirsiniz.

     Evrende hiçbirşey rastlantı değildir. Karşınıza çıkan her olumsuzluk size bir ders niteliği taşımaktadır. O dersinizi anlarsanız ve olumluya çevirirseniz böyle bir durum artık karşınıza çıkmayabilir. Çıksa bile artık yolu biliyor olacaksınız. Çıkacağınız bu yolculuk hiçbir yere varmıyor. Yol sadece size özeldir ve içinizedir. Dışarıda hiçbirşey yoktur. Olan herşey sizin enerjinize ve seçimlerinize bağlıdır. Yaşamlarımız boyu bir sürü zihinle, inanç kalıplarıyla ve korkularla bu güne geldik. Bugünkü durumunuzu da değiştirmek için acele etmeyin. Enerjilerle çalışmaya devam ettiğinizde ve enerjileriniz yükselmeye başladığında rahatlayacaksınız. Şimdiye kadar hiç hissetmediğiniz bir huzur ve gerçek sevgiyle tanışacaksınız.

     Bu yol size özel olup başka hiç bir yere varmamaktadır. Herkesin yolu ve yöntemi ayrı ayrı olabilir. Bu yolda yürürken önceleri karşınıza büyük kaya parçaları çıkabilir. Onlar temizlendikce çakıl taşlarına dönüşürler. Sonra da kum tanelerine ve ilerledilkce de yolunuzdaki tüm engelleri kaldırabilirsiniz. Bu yaşamda neden var olduğunuzu ve ne yapmak için burada bulunduğunuzu hatırladıkca sevginin gerçek olanına ulaşacaksınız. Bedenlerinizde tıkalı olan çakralarınız açılacak ve enerji akışı sağlanacaktır. Bir sürü hastalıktan da kurtulabilirsiniz. Huylarınızı bulup değiştirebirsiniz.Zihninizi ve düşüncelerinizi izleyebilirsiniz. Çünkü ne ve nasıl düşünmdüğünüz çok önemlidir. Zihninizden geçen her kelime, her cümle beyniniz tarafından kayıt altına alınmaktadır. Ve bu kayıtlar da hayatınızı yönetmekte ve biçimlendirmektedir. Zamanla bunun da farkına vararak düşüncelerinizi değiştireceksiniz. Çünkü hayatınızda olumlu olan her şeyi yaratacaksınız. Korkularınız sevgiye dönüştükce ve yerini sevgiye bıraktıkca hafifleyeceksiniz. Olumlu cümleleri kurarken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. Mesala "kendimi kötü hissetmiyorum" yerine "kendimi iyi hissediyorum", "hasta değilim" yerine "ben sağlıklıyım" gibi cümleler kurun. Çünkü kurduğunuz cümlelerde kullandığınız kelimeler olumsuzluk içeriyorsa onu yaratacaksınız. Zihninize ne ekerseniz onu biçmek durumundasınız. Bundan kaçış yok. Kendi ülkenizin yasalarının varlığı gibi Evrenin de bazı yasaları vardır. Neden-sonuç, çekim yasası, ne ekersen onu biçersin yasası gibi. Bir tarlaya buğday ekerseniz arpa biçemezsiniz. Bu nedenle düşündüklerinize ve konuştuklarınıza dikkat etmelisiniz. Kendinize zaman ayırın ve sabırla bekleyin. Sabrın ödülü büyük olacaktır. Bu yol emek ister. Kendi değişiminiz için yapacağınız bu çalışmalar sadece kendinize aittir. Ancak siz değiştikce çevreniz de size karşı davranışlarını değiştirecektir. Kimseyi değiştirmek için uğraşmayın. Sadece ve sadece siz değişin. Göreceksiniz ki hayatınız istediğiniz doğrultuda gidecekir. Başkasını değiştirmek için çaba sarfetmeyin. Olan sonuçta yine size olacaktir.

     Dünyamız bir değişimin eteğindedir.Bu değişim sırasında sizin enerjiniz düşük kalırsa etkilenen siz olacaksınız. Bu yüzdendir ki kendinizle ilgilenin. Doğduğunuz ginden itibaren size bir sürü olumsuz kalıplar yerleştirildi. Aileniz, çevreniz ve toplum tarafından. Bunun artık değişmesi gerekiyor. Onları asla suçlamayın. Onlar da ne gördülerse ve onlara ne öğretildiyse size aktarmaya çalıştılar. Burada önemli olan sizin kendinizde yapacağınız değişim size sizi kazandıracaktır. Siz olan sizi.

     Evrende bulunan herşey ve herkes birdir. Kimse kimseden ayrı değildir. Kimse kimseden üstün de değildir. Zamanla bunu kavrayacak ve atacağınız adımları ona göre atacaksınız. Kalbinizde sevgi tohumları yeşerecek. Bu tohumlar gerçektir ve koşulsuzdur. Sevginin esas olanını tanıyacaksınız. Katışıksız olanını. Tanrı hepimizi eşit yaratmıştır. Zaman uyanıp silkelenme zamanıdır. Arınmanız devam ettikce enerjileriniz sizi yönlendirecektir. Çevreniz değişirken hayatınıza bir sürü insan girip çıkacaktır. Hepsini sevgiyle kabul edin. Gelen sevgiyle gelsin. Gidense sevgiyle gidecektir. Ruhsal yönde ilerledikce değişik yollarla tanışacaksınız. Bunun da kararını siz vereceksiniz. Kendinizi sorgulayarak. Hangi yol sizi çekiyorsa o yöne doğru ilerleyin. Tekamül sonsuzdur. Siz de sonsuz bir varlıksınız. Sonlu olan sadece bedendir. Özünüz son nedir bilmez. Ayrım nedir bilmez. Tek bildiği yol sevgidir. Hangi yoldan ilerlerseniz ilerleyin tüm yollar ona çıkacaktır.

 

 

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru