22.09.2021
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
GÜMÜŞ MOR ALEVİ KULLANMA ÖNERİLERİ  
   

GÜMÜŞ MOR ALEVİ göz önünde canlandırma...ellerimizi kullanma...bedendeki hisleri takip etme yolu ile kullanabiliriz.
Asagıda bir takım örnekler hazırladım..bunlardan faydalanabilirsiniz.
GMA yı kullanmak icin ,önce enerjiyi davet etmek gerekir.Bunun icin;"kalbimi,benligimi,bedenimi ,bilincimi ve ruhumu GMA enerjisine acıyorum."...enerji birkac sn icinde akmaya baslayacaktır.
Örnekler:
*Cakraları sifalandırmak:Ellerinizi sıra ile her cakranıza yerlestirerek"bu bölgedeki tüm olumsuz duygu,his,ve anıların GMA ile dönüsüme ugratılması,arıtılması ve sifalandırılmasına niyet ediyorum " dersiniz.Her cakrada 5 dakika kalınız...daha fazla kalmak geregi hissederseniz kalınız.

 *"Falanca " hastalığıma neden olanduygu,his ve anının GMA ile dönüsüme ugraması ve sifa bulması niyeti ile diyerek ,bir elinizi basınızın üstüne,bir elinizi hasta olan bölgeye lokal olarak koyunuz.10 dakika yeterli...gerek hissederseniz daha fazla olabilir.Bu uygulamayı istediginiz sıklıkta yapabilirsiniz.

*Bilic ve bilincaltındaki olumsuz kalıpları arındırmak:Bunun icin
"Bilinc ve bilincaltımdaki "falanca "korkumdan arınmak niyeti ile GMA gönderiyorum."
Bu korkular farklı konular icerebilir.Örnegin:güvensizlik korkusu,degersizlik korkusu,sevilmeme korkusu,terkedilme korkusu,parasızlık korkusu....vs..Simdi ellerinizi kullanarak;bir elinizi (avuc ici basa degecek )basın arkasına ,beynin alt kısmına ,diger elinizibasın tam üstüne,aynı anda koyarak10 dakika GMA veriniz.Bunu 7 gün tekrar ediniz.

*Falanca kisi ile aramızdaki sorunun (is ,es ,arkadaslık ),her iki tarafın da hayrına olacak sekilde GMA ile dönüsüme ugratılması ve sifalandırılması niyeti ilediyerek bir elinizi kendi basınızın arkasına ,diger elinizi de üstüne koyarak 10 dakika gma veriniz.

*Karma ile ilgili:
a) falanca hastalıgım ile ilgili karmamın,gecmis ve simdiki bedenimden cözülmesini,Gma ile dönüsüme ugratılarak,olumlu hale getirilmesine ,şifalandırılmasına niyetleniyorum ,tesekkür ederim...sessiz kalın...dikkatinizi bedeninize verin...cözülmelere tanık olun..5,10 dakika sürebilir..bittigine emin olun ve tesekkür edin.
b)"sürekli olumsuz giden is durumumla ilgili karmamın gecmis ve simdiki bedenimden ,bilic ve bilincaltımdan cözülerek GMA ile dönüsüme ugratılması ve sifalandırılmasına niyet ediyorum."..sessizce kalın ..bedeninizdeki ve basınızdaki cözülmelere tanık olun.(bunları hissetmesenizde gerceklesir. )....mühim olan niyettir.1 kez yeterli.
c)Örnek; "aldatılma ile ilgili olumsuz karmamın,gecmis ve simdiki beden kayıtlarımdan ,bilinc,bilincaltı kayıtlarımdan cözülmesini, GMA ile dönüsüme ugratılarak olumlu hale getirilmesine niyet ediyorum"....sessiz kalın...bedeninizdeki ve basınızdaki cözülmelere tanık olun...tesekkür edin....1 kez yeterli
d)Esimle aramdaki müsterek karmanın gecmis ve simdiki beden hafızamdan ve zihin hafızamdan cözülmesi GMA ile dönüsüme ugratılması ve sifalandırılmasına niyet ediyorum"..sessiz kalın...basınızın arka kısmına ve bedeninize dikkatini verin....cözülmelere tanık olun...5,10 dakika...1 kez yeterli.

*Tanrısal benligimle aramda perde yaratan tüm olumsuzluklarımın GMA ile arıtılmasını dönüsüme ugratılmasına niyetleniyorum....ve bir elinizi basınızın üstüne bir elinizi kalbinizin üstüne koyarak 10 dakika GMA veriniz.İstediginiz sıklıkta yapabilirsiniz...

*Flanca kisiye olan öfkemin,nefretimin GMA ile dönüsüme ugratılarak affetme haline dönüstürülmasine niyet ediyorum.Gecmis ve simdiki beden hafızamdan ve zihin hafızamdam çözülmesine niyet ediyorum...sessiz kalın....izleyin..tesekkür edin..

* Bulundugunuz ortamda negatif enerji hissediyorsanız,GMA yı cagırarak ,ortamı arıtmasını,dönüstürmesini isteyebilirsiniz.

*Tüm psisik saldırılardan arınmak üzere niyetlenebilirsiniz..
*Belli bir bölgeye belli bir durum icin;Deprem,Sel,Salgın,Huzursuzluk...vs..
O bölgeyi zihinde canlandırarak GMA ile sarabilirsiniz.Veya ellerinizi karşıya dogru tutarak o bölgeye gitmesi için GMA gönderebilirsiniz.

*Tüm dünyaya GMA gönderebilirsiniz.

*Ülkenize GMA gönderebilirsiniz.

*Kendiniz sık sık, Gma ile dus yapmayı deneyebilirsiniz.

Hepinize kucak dolusu sevgiler.....
SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru