22.09.2021
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
SEVGİNİN SINIRSIZLIĞI  

Sevginin Sınırsızlığı

Varlık: Chan

Varlığın içine düştüğü bencillik, düşüncesizlik ve ihmal okyanusundan kendisini kurtarma mücadelesindeki büyük itici gücü, sevgi tesiri oluşturur. Eğer çok içten sevdiğiniz birisinin sizi sevdiğini hissederseniz bu, sizin için küçümsenecek bir güç sayılmaz. Fakat yine de unutmamak gerekir ki, herkese uygun, standart bir yöntem yoktur. Dostluk dediğin, gerçek olan bir şeydir. Gerçekse vardır ya da hiç yoktur. 
Yaptığımız her şeyin uyumlu birliğe katkısı vardır. Her şeyi birlikte yaparız ve elimizden çıkan her şeyde ortak bir sevgi ve sevinci paylaşırız. 
Sizinle akort halinde olan herkesle birliktesiniz. Sizi daima destekleyen ve cesaretlendirenler de az ilerinizde bulunmaktadır. Onlara sevgi dolu, gıpta içinde bakarken, bilirsiniz ki, onların yerinde olmanız artık bir zaman meselesidir. İlkbahar ve yaz gibi... Rahatsız olmadan, acı veren bir özlem de duymadan, “İşte orada. Ulaşabileceğim uzaklıkta. Hazır olduğum zaman oradayım.” gibi düşünebilirsiniz.
Sempati, anlayış ve hamiyet duyguları, etrafınızda oluşmuş olan hayranlığın birer parçasıdır. Bizim burada ağaçlar, çicekler ve otlar da vardır, ama sizinkiler gibi değil. O, sevgiden, güzellikten yaratılmış bir şeydir.
Bu ağaçlardan renk, ışık ve sevgi yansır. Ağacın bir parçasısınızdır. Onunla akort halindesinizdir ve o sizi besler. Siz onu Tanrı’nın sevgisinin bir yansıması olarak algılarsınız. Aslında siz de O’nun sevgisinin bir yansımasısınız. Bakarsınız ağaçtan, küçücük bir zilden çıkan sese benzer bir ses gelir. Siz onu ta içinizde işitir ve ona ruhsal olarak karşılık verirsiniz.
Çiçekler şarkı söyleyerek, kendilerine özgü bir biçimde dans ederler, ama sizin bildiğiniz şekilde değil. Bu alış veriş ortamı içinde coşkunun cömertliğini daima hissedersiniz. Suyunun rengi devamlı değişen şadırvanlar vardır. Altlarında durun, yeniden canlanırsınız. Üzerinize düşen damlaları, hayat gücü ve mutluluk verir size. Onun bir parçası olurken mutluluğa boğulursunuz.

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru