22.09.2021
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
AURA NASIL GÖRÜLÜR  

Aura Nasıl Görülür?

 

           Pek çok insan aura görmekte sabırsızdır. Hemen birkaç satır okumakla bu işi başaracaklarını sanırlar. Oysa büyük inisiyatörlerin çoğu bunu başarmak için bir ömür boyu uğraşmışlardır. İyi niyetli birinin devamlı pratiklerden sonra aura göre melekesine kavuşabileceklerdir.

 

           Aura görme çalışmalarına çıplak bir vücuda bakarak başlanır. Zamanla çalışmalarınız ilerledikçe, beden etrafın daki aurayı meydana getiren renklerin daha belirgin olduğu müşahede edilir. Kadın aurası daha kolay görülebilir. Böyle bir süje bulmak kolay olmayacağı için kendinizi kullanın. Yani kendi auranızı görmeye çalışın. Bunun için rahatsız edilmeyeceğiniz bir yerde, mesela banyoda tek başınıza olmalısınız. Banyonun çok az aydınlık olması gerekir. İçerisini ne kadar karartırsanız o kadar daha verim elde edersiniz. Bu aydınlatma için bulabilirseniz «osglim» lambalarından kulla nın. Bir boy aynasında kendinize bakın. Arkanızda da siyah bir perde bulunsun. Eğer bulabilirseniz gri bir kumaş daha iyi olacaktır.

 

           Bu vaziyette kendinizi sıkmadan, aynadaki görüntünüze bakar ken yavaş yavaş gözleriniz başınıza doğru kaysın. Mavimsi bir ay dınlanma görebiliyor musunuz? Vücudunuzun etrafında bakışlarınızı dolaştırın. İspirto alevine benzer bir mavilik görebiliyor musunuz? Esirî bedenin rengi ispirto alevine benzer. Uçları sarımsı mavi alevler gibidir. Bunu gördüğünüz zaman çalışmalarınız başarılı gidiyor demektir. Çalışmalarınız ilerledikçe esirî bedeninizi daha iyi görmeye başlayacaksınız. Sonrada sıra tüm auranızı görmeye gelecektir.

 

           Dü şüncelerinizi saf tutun. Böyle olmadıkça başaramazsınız. Bu çalışmalarınızda bazen avuç içlerinde ya da vücudun başka kısımlarında karıncalanma hissedebilirsiniz. Hiç merak etmeyiniz. Bu doğru yolda olduğunuzun işaretidir. Karıncalanmayı hissetti ğiniz yerde auranız yoğunlaşıyor demektir. Şunu da unutmamak gerekir. Auranızın aynadaki görüntüsüne yine kendi auranız için den bakmakta olacaksınız. Ayna auradan yayılan ışınları bir miktar bozabilir. Onun için çalışma da bir süje kullanılabilir. Bu işi başarmak için acele etmeyiniz. Kendinizi zorlamayınız. Ümidinizi yitirmeyiniz. Çalışmaya başlamadan önce mümkünse bir duş alın. Bedeninizdeki yabancı ve engelleyen tesirlerin gitmesi bakımından faydalıdır.

 

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru