24.05.2022
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
ALAN ETKİLEŞİMLERİ  

ALAN ETKİLEŞİMLERİ

  Evrende her şey iç içe alanlardan oluşur. Bu alanlar sürekli olarak birbirlerini etkilerler ve iletişim hâlindedirler. Fizikte de bu alan etkileşimleri çeşitli teoriler ve formüllerle açıklanır. 
  Örneğin suya taş attığınız zaman bu taşın yarattığı etki, kendi gücü kadar 
halkalanmalar yaratır. Yani suyun bir noktasına yapılan etki her tarafına aynen iletilir. Küçük bir etkiyle birkaç halka meydana gelir. Çok daha güçlü bir etkiyle meydana gelen dalgalanmaların yayılım gücüyse çok farklıdır.

  Tıpkı örnekteki gibi her insanın da kendine has alanının bir etki gücü vardır. Hepimiz çeşitli bilgi alışverişleriyle ait olduğumuz grubu,alanı etkileriz ve bir yanıt alır,uygulamaya devam ederiz. Bütünsel anlamda evrenin her noktası birbirinden haberli alanlardan oluşmuştur. Son zamanlarda fizik biliminde yapılan son araştırmalarda da aynı bütüncül sonuçlara doğru gidilmeye başlanmıştır.

  Maddenin en son yapısıyla ilgili temel araştırmalar derinleştikçe daha da temel parçacıkların olduğu ortaya çıkmaktadır. İlk başlarda ayrı farz edilen parçacıkların birbirleriyle bağlantılı olduğuna dair hipotezler ortaya atılmaktadır. Canlı sistemlerde kendi kendine organize olan bir gücün var olduğuna dair güçlü kanıtlar belirmektedir. Hastalanan canlı organizmaların kendi kendilerini onarma özellikleri, döllenmiş tek yumurtadan canlı bir organizmaya geçiş gibi çeşitli örnekler vermek mümkün.

  Bu alan girişimlerini en kaba seviyeden en süptil (ince) seviyeye kadar yükseltebiliriz. Ve alan içinde kendi gücümüz oranında eylem hâlindeyiz ve onu sürekli geliştiririz.

  İNSANLIK OLARAK ÇEŞİTLİ ALANLAR HALİNDEYİZ
  Birbiriyle iç içe geçmiş alanlar hâlinde olduğumuzu fark etmenin “ Birleşik İnsanlık Ailesini” ni oluşturmak bakımından çok yararı vardır.
  Günümüzde, tek bir ortak alan olduğumuzu fark ettirmeye yarayacak pek çok toplumsal olay ve doğal afetle karşılaşan gezegenimiz bize uzaklıkların pek de önemi kalmadığını onlar diye bizden çok yabancı gruplar, ülkeler değil; aynı gezegenin yolcuları olduğumuzu ve birimiz hepimiz için sloganının günümüze çok yakışacağını çeşitli olayların diliyle anlatıyor. Biz süre sonra da bu kulaklarımızın dibinde bağırmaya başlarsa hiç şaşırmayalım…

  Amaç şoklarla da olsa bizi bir araya getirmek. Hiç olmazsa, “ Bugün onaysa yarın da bana.” Demek için bütün olup bitenler…

   Dünyamız yeni bir döneme giriyor!Bu dönemde yeni bir manyetik alan oluşturmasından, kutuplarında, eğiminde, ekseninde yeni düzenlemeler olmasından daha doğal ne olabilir!  Bu tip ortak alanlar süreci oluşturan unsurlardır. Ama sürecin kendisi Birliğe gidiş olarak her türlü olayı yönlendirir. Ortak Alanlar insanlığın bir amaç için birleşmesini, sevgi ve iyilik dolu bir sabahın doğmasını temin etmek bakımından çok önemlidir…

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru