24.05.2022
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
UFOLARIN VARLIĞI  
izlenenler Açığa Çıktılar

400’ü Aşkın Hükumet Görevlisi, UFO’ların Varlığını Açıklamaya Hazır

Buradalar ve Hükumet de Bunu Biliyor 
‘Birçoğu ordu ve güvenlik ajansı mensubu olan 20 emekli hükumet görevlisi, 9 Mayıs 2001 günü, Washington’daki Ulusal Basın Klubünde yaptıkları basın açıklamasında tanımlanamayan uçan cisimlere ve uzaylı varlıklara ait kanıtlara görgü şahitliği ettiklerini anlattılar ve bu gözlemlerle ilgili olarak kongrede açık oturum yapılmasını talep ettiler. 
Evrende Zeki Hayat araştırması tarihinde önemli bir dönüm noktası olan bu basın toplantısı sabah saat 09:00’da başladığında, Internet üzerinden yapılan canlı yayını izlemek üzere 250.000 kişi bağlantıya geçti. 
UFO’lar ve sakinleri ile ilgili tüm gözlemler hakkındaki bilgilerin bir an önce açığa çıkartılması amacıyla kurulan Disclosure Project’in (Açığa Vurma Projesi) ve CETI’nin (Dünya Dışı Zekayı İnceleme Merkezi) yöneticisi olan Dr. Steven Greer, yaptığı açılış konuşmasında ‘Bu tanıkların sözleri, evrende yalnız olmadığımızı açıkça ortaya koyuyor,’ dedi ve ABD ve diğer ülke hükumetlerinin en azından 50 yıldır UFO’lar konusunda bilgi sahibi olduklarını ve bu bilgiyi gizlediklerini sözlerine ekledi. 
Greer’in verdiği bilgiye göre UFO gözlemi yapan ya da UFO’ları kullanan varlıkların mevcudiyetine ilişkin kanıtlara şahitlik etmiş, çoğu ordu, güvenlik ve uzay ajansı çalışanı olan 400’ü aşkın tanık var ve hepsi de kongre önünde tanıklık etmeye gönüllü. Bu tanıklar arasında bulunan Daniel Sheehan, ünlü bir avukat ve Greer’in tanıklar grubuna danışmanlık yapıyor. Sheehan, basın toplantısında gazetecilere başkan Jimmy Carter döneminde hükumetin elinde bu konuda bilgi olduğunu ancak o sıralarda CIA’nin yöneticisi olan George Bush’un bunları açıklamadığını anlattı ve Ulusal Arşivlere girilmesine izin verildiğinde kendisine, ele geçirilen UFO’ların fotoğraflarının gösterildiğinden bahsetti. Bu araçların üstünde yazıyı andıran sembolik çizimler bulunuyormuş fakat sadece not defterini kullanmasına izin verildiği için bu şekilleri ancak not defterinin karton kapağına çizebilmiş. 
Tek Yol Evrensel Barış 

Basın toplantısında eski bir NASA çalışanı olan Donna Hare de söz aldı ve Apollo uçuşlarında görev alan astronotların Ay’a indiklerinde bir yabancı uzay aracı gördüklerini ama bunu açıklamama emri aldıklarını anlattı; Hare’in kaynağı, astronotlarla birlikte karantinaya alınan bir kişiydi. Hava Kuvvetlerinden emekli binbaşı George Filer ise gazetecilere, kendisi New Jersey’deki McGuire Hava Kuvvetleri Üssündeyken bir uzay aracının yere indiğini, içinden bir yabancı varlığın çıktığını fakat askeri inzibat tarafından vurulduğunu anlattı. ‘Güvenlik polisi aprona çıktı ve pistin sonunda o yaratığı ölü olarak ele geçirdi,’ diye ekleyen Filer’e önce ‘bu konuda astlarına bir brifing vermesi’ söylenmiş ama daha sonra aksi yönde bir emir almış. Bu olayı Amerikan kongresinde ayrıntılarıyla açıklayacağını belirten Filer, UFO gözlemlerine hiç yabancı değil. ABD Hava Kuvvetlerindeyken İngiltere semalarında bir uzay aracını kovaladığını kendi web sitesinde daha önce açıklamıştı. ‘Hem gözümle hem de radarla bir UFO’yu gözlemledim. O zamandan beri peşlerindeyim.’ Projenin yöneticisi olan Dr. Greer ise, basın toplantısında söz alan yirmi emekli memurun yanı sıra, bu konuda bildiklerini anlatmak için kongreden koruma talep eden diğer 400 tanığın anlattıklarını iyice inceledikten sonra, özellikle şu noktaları vurgulamayı uygun gördü: ‘Herhangi bir teknolojik ya da bilimsel meydan okumayı da aşan toplumsal ve ruhsal bir bunalımla karşı karşıya olduğumuz çağımızda kendimize soralım: Teknolojik çözümler var ama bunları herkesin hayrı için kullanabilme iradesine, bilgeliğine ve cesaretine sahip miyiz? İnsan bu konu üstünde düşündükçe, bir tek olası geleceğimizin olabileceği de gittikçe daha açık hale geliyor: Barış. Dünyada barış ve uzayda barış, bilgelikle uygulanan evrensel bir barış çünkü diğer bütün yollar felakete çıkıyor. Peki, ruhsal ve toplumsal birikimimiz bu yepyeni durumla başa çıkabilecek düzeyde mi? Hükumetlerimiz kendi halklarından sakladıkları bilgiyi açığa vurduklarında, çevre ve dünya barışı konularında çözümü yokmuş gibi görünen sorunlarımızın hem içsel hem de dışsal çözümlerine kavuşmamız mümkün olabilir.’

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru