09.05.2021
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
EVRENE SİPARİŞ VERME SANATI  

 EVRENE  SİPARİŞ VERME SANATI

-         

İnanç kalıplarımız değiştiğinde her şeyimiz değişir.

 

-          Hedef belirleme (Evrene sipariş verme sanatı)

1-      İSTEMEK

2-      NEDEN İSTEDİĞİNİ BİLMEK (olduğunda ne hissedeceksiniz)

3-      OLABİLİRLİĞİNE İNANMAK

4-      HAKETTİĞİNE İNANMAK

5-      KARAR VERMEK            

 

-          Bolluk bereketi hayatımıza nasıl çekeriz.

-          Negatif enerjiden arınma ve pozitif inanç kalıpları oluşturma…

-          Ruhsal koçluk…   Ruhsal eş ve ikiz ruh nedir?

Farklı şekillerde tezahür seçeneklerinin olması durumların pek çok farklı olasılıklarının olması     anlamına gelir. Bizlerse arzularımızla, yaşam ve düşünce şekillerimizle bu olasılıklardan bir tanesini gerçekleştiririz ona hayat veririz. Bir hedefimizin de gerçekleşmesini istediğimizde bütü mesele beynimizi bu gerçekliğe ikna etmekten geçer. İkna olup olmadığımızı test etmek için düşüncelerimize, konuştuklarımıza ve istediğimiz şey ile ilgili duygularımıza bakmak yeterlidir. Duygularımız inanç sistemimizin yansımalarıdır. Düşünce, bedenlerinizde dahil olmak üzere tüm evrenin değişimini etkiler. Üzüldüğünüzde, sevindiğinizde, korktuğunuzda, üzüntülerinizi ve isteklerinizi hatırladığınızda yani kuvvetli  bir şekilde düşündüğünüzde, bu enerjinin kendine benzer enerjiler ile birleşerek gerçekleşmesini sağlarsınız.  

Neden istediğimiz paraya sahip olamıyoruz?Neden arzuladığımız ilişkilere sahip değiliz?                                                                      Neden hayatımız bitmeyen sorunlarla dolu? Bütün  bunlar böyle çünkü, biz dünyayı alıştığımız şekilde gözlemler ve öyle yaşarız. Gördüğümüz şeylerle yaşamı algılar ve gerçekliğine öyle inanırız ki, hayat acıdı, aşk acı çekmektir, para bana gelmez gibi düşünceler bilinçaltımızda bizi yönetir.  Kısaca inanç kalıplarımızı gözden geçirip onları temizlemeli ve bize uygun yeni üretken ve yaratıcı kalıpları yaşantımızda kullanmayı öğrenmeliyiz. Bu hayata bakış açınızı da çok olumlu yönde etkileyecektir.

Düşüncelerimiz foton, foton da enerjidir. Kuantum fiziği düşüncelerimizin maddeye, maddenin de enerjiye dönüştüğünü ortaya çıkardığından beri  hiçbirşey eskisi gibi olmamıştır ve olmayacaktır. Düşünce kütleli enerjinin formunu değiştirir.  Kendimiz için bir vizyon oluşturalım, bu vizyonu yazarken asla olumsuz kelime veya cümle kullanmayalım, inanç kalıplarımızla değil (para mutluluk getirmez, para zor kazanılır, parayı hak etmiyorum,  iyi hiç birşey benim başıma gelmez gibi)  bizi kısıtlayacak, hayal kurmamızı engelleyecek şekilde olmamalıdır. Sınırlarınızı ortadan kaldırın, en önemlisi kendimiz için bir şey isteyeceğiz, yani  İÇİNDE KENDİMİZ  olmalıyız. Eğer biz her şeye sahip olmayı başarırsak maddi ve manevi  etrafımızdaki herkes bizim sahip olduğumuz güzelliklerden bizim kadar faydalanacaktır.

 

Hedefimizin (yani  vizyonumuz   gerçekleşirken) Benim ve Evrenin yapacakları olacaktır…       

KENDİMİZİ  geliştirmemiz gereken konuları not almalıyız, vizyonun gerçekleşmesi için eksiklerimizi bulup bunları geliştirmeliyiz.   EVRENİN benim için yapacakları, benimle ayın fikirde olan doğru insanlarla beni bir araya getirerek hedefime daha hızlı ulaşmama yardımcı olmaktır.

Hedeflerin içersinden en basit olanını gerçekleştirmek için adımlarınızı atın. Yemek yer gibi lokmaları ufak ve yavaş yavaş çiğnemelisiniz. Kısaca sabır en büyük erdemdir. Sabrederseniz sonuç istediğiniz gibi ve sizin hayrınıza olacak şekilde gerçekleşecektir.  Şunu da unutmayalım ki imzamızda bizim kim olduğumuzu ve hangi inanç kalıplarımıza sahip olduğumuzu açığa vuran bir etkendir. İmzanız ne kadar anlaşılır (ad soyad olmalı  ve yukarı doğru yazılıyor olmalıdır) olursa varlığınızda o kadar net olacaktır.

Bazen kendimiz ile ilgili uzun uzun olumsuz ve küçültücü şeyler düşünür resmen felaket habercisi gibi felaket beklentisine gireriz ya da etrafımızda bize , tanıdıklarımıza yönelik öyle olumsuz olaylara şahit oluruz ki sanırız dünyanın sonu geldi. Hemen aklımıza düşüncelerimizi kontrol edebilecek duygularımızı dönüştürebilecek gücümüz olduğu gelsin. Sınırsız gücümüzü kullanma zamanı. Aşağıdaki olumlama bizi daha pozitif bir ruh hali içersinde olmamızı sağlayacaktır.

“ Kaygılarımdan ve endişelerimden arınıyorum. Daha olumlu yaklaşımlar benimsiyorum, mutluluk ve huzur verici deneyimler yaşamayı seçiyorum, bu deneyimler beni daha güzele ve iyiye taşıyacaktır. Korku ve olumsuzluklarımı sevgi ile özgür bırakıyorum, yaşadığım her anın mutluluk, neşe ve huzur verici yanlarını buluyorum. “ 

Aşk, para, sağlık, mutluluk, güzel bir ilişki, isteklerinizi sıraya koyun, bir tanesini gerçekleştirmek için kanalize olun, çünkü bir noktayı düzelttiğinizde diğer alanlarda rayına girmeye başlayacaktır. Olumsuzken de öyle değil mi bir sürü aksilik arka arkaya gelir.  Sorumluluğumuzu kabul etmedikçe hiçbir şeyi değiştirme gücümüz olmaz. 

Benzer benzeri çeker. Sahip olmak istediğiniz şeylere sahipmişsiniz ve ona sahip olduğunuzda ne hissedeceğinizle vizyonunuza hayat verin. Yaşamınızda güzellikleri takdir edin. Kendinizi de takdir edin. Duygular bulaşıcıdır. Olumlu duygular yayın ki etrafınızdaki insanlarda sizin benzeriniz olsun. Hedefinize odaklanın, ancak her şeyi kontrol etmek yerine, olanın en büyük hayrına olduğunu kabul edin.  Yaratıcı enerji belirlediği hedefe göre size seçeneklerini sunar, bunun için hedeflerimize giden yolda huzurlu olmalı, doğru seçimleri yaptığımız sürece olanın bizi en iyi noktaya taşımak için gerçekleştiğini daima aklımızda bulunduralım. Olan her şeyi kontrol etme ihtiyacımızı bir kenara bırakarak hayata güvenmeyi öğrenelim.

Düşünceleriniz değiştiğinde olasılıklarınızda değişir. Sağlıklı olmak, sağlıksız olmak, mutlu olmak, mutsuz olmak, evlenmek, bekar kalmak, İstanbul da yada Malatya, Ankara  da yaşamak gibi olasılıklarınız var ve bunlardan birini seçer ve onu yaşarsınız. Neye göre, düşündüğünüz ve inandığınız sisteme göre.

 

Başarıyı yakalayan insanlar şu kelimeleri kullanıyorlar; bu durumu nasıl değerlendiririm, her zaman pozitif dil kullanıyorlar. Biliyorum, Yapıyorum, Başarıyorum, Beceriyorum, İnanıyorum diyorlar. ASLA ; Zor, Bilemem, Yapamam, Beceremem demiyorlar. Her zaman için kendi güçlerine sahip çıkıyorlar, başkalarına iç enerjilerini vermiyorlar, onlar yüzünden, annem   yüzünden demiyorlar. Hiçbir şey yüzünden kendilerini suçlamıyorlar, her başarısızlık ve olumsuzluktan ders alıp tekrar deniyorlar. 

Bolluk bereketlik bir zihin durumudur. Sağlık, mutluluk, para, ilişkiler her şeyi kapsar. Başkaları ile paylaşılan ve paylaştıkça büyüyen içinde güveni barındıran, zengin bir yaşam biçimidir. Sevgili benliğim, seni yaşamıma bolluk bereketi çekmen için programlıyorum. Yeryüzü zenginliklerle doludur ve kaynaklar herkes için yeterlidir.  Öyle zenginim ki (maddi ve manevi anlamda) bunu herkesle paylaşıyorum. Paylaştıkça zenginleşiyorum. Her varlık bu kaynaklardan yararlansın, bunun mutluluğu tüm alanlarımıza yansısın, bunun mutluluğu tüm alanlarımıza yansısın. Zihninizi paranın nereden geleceğine odaklamayın, yüksek benliğiniz sizin için gerekli yolları bulur, buna mutlaka inanın ve görmeye çalışın. Siz kendinizi bir şeyleri değiştirebilecek güçte hissetmeyebilirsiniz. Ama bu dünya sizden farklı düşünen kişiler sayesinde bir sürü icatlara imza atmış mucit, bilim adamı ve zenginle dolu , onların sizden farkları koşullar ve şartlar ne olursa olsun onlar içlerindeki güce hep güvendiler ve eyleme geçerek hem kendilerinin  hem de dünyada büyük  değişime sebep oldular.  Birileri bunu başarıyorsa bizlerde başarırız.  Bir kişinin yaşamının ne ölçüde refah içinde olduğunu belirleyen şey onun inançları, zihinsel olarak yaşamını nasıl yönlendirdiği ve yine zihinsel olarak bolluk bereket içinde bir yaşamı kabul edip etmediği gerçeğidir.

-          Kendinizi sürekli başkalarına nasıl onaylatacağınızı sorgulamak yerine şu soruyu sormayı öğrenin; Gerçekte Ben Ne İstiyorum? Kalabalıkların Alışkanlıklarını mı? Yoksa sakin bir şekilde kendime ait bir yaşamı sürdürmeyi mi?

-          Gerçek özgürlük kendini tuzağa düşmüş benliğin yokluğudur.

-          Sınırsız olma arzunuzla iyi geçinin.

-          Hayal edebiliyorsan gerçekleştirebilirsin.  (Walt Disney’in sloganı)

-          Asla ertelemeyin, üşenmeyin, vazgeçmeyin, bu 3 kurala hayat boyu uyun.

-          Pireyi deve yapmayın.

-          İçinizdeki çocuğu canlı tutun ama her yerde ortaya çıkarmayın.

-          İyi bir şey yaptıklarında insanları takdir edin. Buna kendinizde dahilsiniz.

-          Her zaman en iyi olmaya çalışmayın. İyi olmanız zaten yeterlidir.

-          Kendinize güvenin ve potansiyelinizin farkına varın.

-          Hiçbir münakaşanın kazanılmayacağını bilin.

-          SABIRLI OLMAYI ÖĞRENİN.

-          Herşeye EVET demeyin, EVET lerinizin kıymeti kalmaz HAYIR demeyi de öğrenin.

-          En kötü kararın bile kararsızlıktan iyi olduğunu bilin.

-          Sorumluluğunuzu kendiniz ele alın, bunun için başkalarını bekmeleyin.

-          İnsanlara duygularınızı açmayı öğrenin, ancak o zaman sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

-          Olduğunuz yerde durarak olmak istediğiniz yere varamazsınız!

-          Başarı başınıza gelebilecek en güzel şeydir.

-          Ne kadar başarılı olursanız o kadara özgür olursunuz.

-          Duygularınızı kontrol edin ve hayatınıza yön verin.

-          Her durumu olumlu değerlendirmeyi öğrenin.

-          Her şerde bir hayır, her hayırda bir şer olabileceğini aklınızdan çıkarmayın.

-          Geniş fikirli olun.

-          Beyninizi sorunlara değil hedeflerinize odaklayın.

-          Beyin hayal ile gerçeği  ayırt edemez.

       

Evrende enerji  tekdir. Ancak enerjiyi negatif ve pozitif yapan insan bilincidir. Özellikle kolektif                                                             bilinç enerjisi pozitif mi negatif mi olacağını derinden etkiler. Doğuştan hepimizde bulunan bir auratik alanımız vardır ve bu alanımız dışsal negatif enerjilere karşı önemli bir kalkandır, ancak auramız zayıfladığında tam bir kalkan görevi göremez.  Üzüntü ya da negatif düşünceli insanlarla bir arada olmak aurayı zayıflatan birçok nedenden biridir. Aura alanını güçlendirmek için reiki, meditasyon, pozitif ortamlarda bulunma ve pozitif düşünce, doğayla baş başa kalma, olumlu beslenme alışkanlıkları bu yollardan birkaçıdır. Negatif enerji içsel ya da dışsal nedenlerden kaynaklanır. Bulunduğunuz ortamda size korku, öfke, endişe, hüzün, uyku hali, kaşıntı, mide bulantısı, gözlerde yaşarma gibi etkiler ortaya çıkıyorsa negatif yüklendiniz demektir. Bu durumda o ortamı terk etmenizde yarar vardır. Kibarlık yapayım derken sakın bütün gün ve gece aha başağrısıyla  yaşamayın, hiçbir şey  sizden önemli değildir. Önce kendinize saygı gösterin daha sonra başkaları da bu yaptıklarınızdan dolayı sizin tarafınızdan saygıya maruz kalacaktır. Nasıl mı? Gergin, öfkeli ve huzursuzken birilerini incitme riskiniz de yüksektir bu yüzden.

Negatiften arınma çalışmaları :

2-3 ay süreyle haftada bir gün (hangi yapmak istiyorsanız önce onu seçin ) 24 saat süreyle asla negatif düşünmeyecek, konuşmayacaksınız, yani 24 saat sadece pozitif odaklı yaşayacaksınız. Bir not defteriniz olsun negatif yüklendiğinizde yer, kişi, zaman ve içinde bulunduğunuz durumu ve hissettiklerinizi yazın. Sakın unutmayın her olumsuz düşünceyi yazmanız gerekmektedir. Çalışmanın bitiminde ertesi gün notlarınızı okuyun neler sizi negatif etkilemiş. Diğer hafta etkilendiğiniz şeyler değişecek ve olumsuz etkilenmeler azalacaktır. Daha sonra bu çalışmayı 2-3 ay süreyle hafta da bir gün olarak tamamladıktan sonra 1 ay hiçbir çalışma yapmayın sadece dinlenin ve kendinizi gözlemleyin.  Dinlenme süreniz bittiğinde 2-3 ay süreyle 7 gün 24 saat boyunca  gene aynı şekilde asla ve asla negatif düşünmeyeceğiniz yeni bir çalışmaya geçeceksiniz, daha önceden yapmış olduğunuz haftada 1 gün olan önce çalışma zaten sizi bu sıkı programa hazırlamıştı. O yüzden yapabilir miyim olur mu gibi endişelere kendinizi teslim etmeyin.  Evet şimdi 1 ay içinde 7 gün süreyle sizin seçeceğiniz bir haftada 24 saat süreyle sadece pozitif düşüneceğiniz yeni çalışmaya başlayın ve notlarınızı alın. 7 günün bitiminde yazdıklarınızı gözden geçirin.  Sizi geren, öfkelendiren, ağlatan, huzursuz eden, uykusuz bırakan şeylerin asıl nedenine inmiş olacaksınız. Böylece nelere nasıl tepki verdiğinizi ve verdiğiniz tepkilerin otomatik düşünülmeden gerçekleştiğini ve kökenin sahip olduğunuz inanç kalıplarıyla ve çevre koşullarından kopyalanarak yapıldığını da keşfetme imkanınız olacaktır.  İnanç kalıplarınızla birlikte olumsuz düşünce kalıplarınızı değiştirdiğinizde gerçek anlamda yeniden doğuşa geçersiniz. Siz kendiniz olursunuz, bir başkası değil.

Zihninizin enerjisini yönlendirebilmek için yapmanız gerekli olan ise “ YARGISIZ” bakış açısına sahip olarak sizi prangalayan bilinçaltı kayıtlarınızın yerine yenisini yerleştirmektir.

 

Ruhsal koç, ruhsal yolda size eşlik eder, deneyim ve bilgilerini sizinle paylaşır. Bu paylaşım sadece size ışık tutmak amaçlıdır. Kendi ruhsal yolunuzu kendiniz bulacak ve yön vereceksinizdir.

Hiç kimse size şu, bu, o senin ikiz ruhun yada ruh eşindir diyemez. Bunu ancak sen söyleyebilirsin. Her ikisinde de gözlere baktığınızda kendi gözlerinizdeki şeyin aynısını onda da görürsünüz. RUHUNUZU… 

İkiz ruhunuz sizin diğer yönünüzdür. (dişi/erkek) İkiz ruhların karşılaşması çok nadiren olur. Ancak fiziki enkarnasyonlarının sonuna gelen ikiz ruhlar karşılaşır. Dünyanın artan titreşimi o kadar hızlıdır ki, şimdi eskiden olmadığı kadar çok ikiz ruh karşılaşmaktadır.  Ruh eşiniz, ruh ikizleri gibi tam zıt değildir. Eş ruhlar birbirlerini dengeler ve birbirlerinin eksik olan fiziksel deneyimlerini geliştirirler. Eş ruhunuz sizin kendi enerjinizi dışarıdan dengeleyen ve düzgünleştiren bir oyun arkadaşıdırlar. Birisi dünyevi ve dışa dönük iken diğeri daha içsel ve ruhsaldır. Ruh eşinizle karşılaştığınızda onunla kocaman bir hayatı paylaşacağınızı, ne olursa olsun onun size destek olmak için burada olduğunu anlarsınız. O sizin eksik yanlarınızın tamamlayıcısı, sivri yönlerinizin törpüleyicisidir. Hem öğretmeniniz, hem öğrenciniz, hem arkadaşınız ve hem de en iyi sırdaşınızdır.

 

 

HER NE YAPARSANIZ SADECE KENDİNİZ İÇİN YAPARSINIZ…

HER VERİLEN BİLGİYİ ANALİZ EDİN VE POSALARINI ATIN . ASLA GEREKSİZ VE SİZE UYMAYAN BİLGİLERLE YOLUNUZA DEVAM ETMEYİN.

UMUYORUM Kİ KATILDIĞINIZ BU SEMİNERLE BİRAZ DAHA GÖREN GÖZ OLDUĞUNUZ , NEYE NASIL BAKTIĞINIZA VE NE GÖRDÜĞÜNÜZE YAŞAM BOYU DİKKAT EDİN…

 

YOLUNUZ IŞIK GÖNLÜNÜZ SEVGİYLE DOLSUN…

 

SEVGİLERLE

ALDEA FÜSUN DAĞLI                                         

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru