20.09.2020
ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
ışığa doğru ışığa doğru
 
LIGHTHARIAN REİKİ  
LIGHTHARIAN REİKİ

       Yuksek Katlardaki Master Buda’nin ruhunun ilham vermesi ve ogretisi ile ortaya cikan Lightarian Reiki su anda mevcut enerji sistemleri icindeki en guclu ve etkili sifa verici tekniklerden biridir. Reiki’nin bu ozel sekli, icinde bulundugumuz, evrende enerji degisiminin cok oldugu simdiki zaman dilimi icinde, insanliga daha fazla ve etkili sifa verme gereksinimi nedeniyle ortaya cikmistir.
    Lightarian Reiki, Lightarian Enstitusunun kurucusu Jeannine Marie Jelm’in, Yuksek Katlardaki Master Buda’nin ruhuna kanal olmasi suretiyle, 1997 de ortaya cikmistir. Uzun zamanlardir insanlik tarafindan elde edilemeyen, alti yuksek enerji titresimi bu sekilde uyandirilmis ve insanligin hizmetine sunulmustur. Jeannine’nin Buda’ya kanallik ettigi sirada soyledigine gore Reiki’nin, enerji titresiminin buyukluk ve siddetine gore 8 degisik enerji bandi mevcuttur ve Lightarian bunlardan 3 ile 8 inci sirada olan, 6 bandi icinde barindirir. 
   Birinci Band Usui sistem enerji calismalarini icerir. Usui sistemde enerji kullanimina uyumlanmis kisiler kendi titresimlerini arttirmaya ve ruhen gelismeye calisirlar.Ikinci Band’daki enerji ile calisan kisiler Karuna temelli Reiki ve Lightarian Buddhic Boost gibi enerjileri kullanirlar. Ucuncu ile Sekizinci bant arasindaki enerji calismalari ise Lightarian Reiki calismalarini icerir. Enerji calismalarini gelistirmek icin kisi mutlaka Usui temelli Reiki Master Seviyesinden baslamalidir. Bedeni yavas yavas bu enerjiye alisinca, 2 band olan       Lightarian Buddhic Boost veya Karuna Reiki ile devam edip, kendini daha kuvvetli enerji titresimlerine hazirlamalidir. Bundan sonra kisi artik cok kuvvetli titresimlere sahip Lightarian Reiki’ye baslangic yapabilir. Master Buda’nin ruhu tarafindan ogretilen bu cok kuvvetli 6 enerji bandina kisi yavas yavas , belli zaman araliklari ile uyumlanir. Usui Temelli master seviyesi denince Usui Reiki Master, Shamballa Reiki Master veya Seichim Reiki Master gibi seviyeler akla gelmelidir.

1997 yili ortalarinda Jeannine, Master Buda’nin ruhuna bircok kereler kanallik etmis ve Buda tarafindan insanliga Reiki’nin ileri ve cok kuvvetli titresimlere sahip olan sekli Lightarian Reiki’yi ogretmekle gorevlendirilmistir. Buda ona 6 enerji bandini ogretmis ve ogrencilerini bu enerjilere uyumlamasini istemistir. Lightarian Reiki’nin bu 6 enerji bandinda hicbir sembol ogretilmemis ancak uyumlama sirasinda ogretmen ve ogrencinin zihnini tamamen bosaltip, temiz tutmasi istenmistir. Egitim verilirken 4 seviyede verilir:

1. Seviye: Lightarian Reiki 1&2

2. Seviye: Lightarian Reiki 3

3. Seviye: Lightarian Reiki 4

4. Seviye: Lightarian Reiki 5&6

1 Seviye egitimde, Lightarian Reiki’nin temel prensipleri ogretilir, Master Buda’nin ruhu ogretmene ilk uyumlama icin yol gosterir ve ogrenci ilk Ligharian Reiki uyumlamasini alir. Daha sonraki 3 seviye icin ogrencinin vucudu enerjiye alistirilir.

2. Seviye egitimde, Gaia yani Ana Dunya enerjisi ile ogrenci arasinda bag kurulur.

3. Seviye egitimde Yaratici’dan cok yuksek titresimli, kuvvetli enerjileri bu uyumlama icin gondermesi istenir. 

4.Seviye egitimde Master Sananda’nin ruhu ile iliski kurulur, ayrica Ana Dunya ve Yaratici’dan, Master Buda’nin ruhundan tekrar yardim istenir ve ogrenciye sifa calismalarinda yardimci Kutsal Sifa Grubu olusturulur. Her bir seviye uyumlama icin 30 ar gun araliklarla beklemek gerekmektedir.

SON GİRİŞLER
CHAKRA
RUHSAL AKTÜALİTE
REİKİ
SHAMBALLA ŞİFA SİSTEMİ
NLP
EFT
FENG SHUI
MEDİTASYON
YOGA
YAŞAM KOÇLUĞU
PRATİK BİLGİLER
NADİR ÖZYİĞİTTEN MAKALELER
EVRENDE ZEKİ HAYAT
TEKRARDOĞUŞ-ENKARNASYON
RÜYALAR
PARAPSİKOLOJİ
ÖLÜM-ÖLÜME YAKIN DENEYİMLER-ÖTEALEM
NEW AGE
KAYIP UYGARLIKLAR
YARATICI İMGELEME
REGRESYON TERAPİSİ
ÖZLÜ SÖZLER
ALDEA NIN KALEMİNDEN
GMA-GÜMÜŞ MOR ALEV ENERJİSİ
BOLLUK VE BEREKET BİLİNCİ
ERGÜN ARIKDAL
BEDRİ RUHSELMAN
SPİRİTÜEL PAYLAŞIMLAR
ALİ KARACA'DAN PAYLAŞIMLAR
SİRİUS MİSYONU TEBLİĞLERİ
ALTIN ÜÇGEN ENERJİSİ-GOLDEN TRIANGLE HEALING
IŞIL JALE
MAKALELER
ETKİNLİKLER
BİLİNÇALTI ,TELKİN VE OLUMLAMALAR
DUYURULAR
ÇALIŞMALARIMIZDAN GÖRÜNTÜLER
EĞİTİMLERİMİZ
ÜRÜNLERİMİZ
KİTAPLARIMIZ
SORU-CEVAP BANKASI
ŞİİRLER
ÜYELERİMİZDEN GELEN YAZILAR
HİKAYELER VE ÖYKÜLER
DOĞAL YAŞAM
KİŞİSEL GELİŞİM
TAMAMLAYICI TIP
METAPİSİŞİK SÖZLÜK
RUHSAL TEBLİĞLER
ENERJİ DENGELEME TEKNİKLERİ
TEMEL BİLGİLER
TEMEL KONULAR

 

  ışığa doğru